Cech strojárov

Aktivity cechu


Začíname hneď zo začiatku roka akciu PRVÁKOVICA ktorá je určená hlavne pre novo nastúpených prvákov. Je to ich prvé zasvätenie do študentského života.


Pred koncom roka vás čaká najväčšia a najočakávanejšia spoločenská udalosť organizovaná Študentským cechom strojárov a to BEÁNIA STROJÁROV. Pripravovaná je hlavne pre študentov a profesorov Strojníckej fakulty STU, zúčastniť sa však môže každý.


V novom roku si cez skúškové bude treba oddýchnuť a sústrediť sa pri knihách, skriptách. Ako náhle zmizne sneh máme pre vás pripravený zájazd na medzinárodný AUTOSALÓN ŽENEVA.


Cech strojárov na FB > Prvákovica > Beánia Technikov >

Kto je fanúšikom športu a obzvlášť ping-pongu si príde na svoje. Dlhoročnou spoluprácou s Britskou ambasádou v Bratislave organizujeme charitatívnu akciu PING PONG BEZ BARIÉR.


Pre strojárske firmy máme pripravenú v mesiaci apríl akciu JOB FÓRUM na ktorej prezentujú študentom možnosť budúcej pracovnej spolupráce priamo na fakulte SjF STU.


Jednou z najobľúbenejších študentských akcií je každoročné TOPORENIE MÁJA spojené s veselými súťažami a samotné postavenie mája pred Mladou Gardou.


Pre študentov ktorý si budú chcieť prilepšiť bodové ohodnotenie ktoré je potrebné pre získanie internátu bude možnosť zúčastniť sa akcie ANTIBORDEL. Ide väčšinou o zveľaďovanie priestorov v okolí Mladej Gardy.

Cech strojárov

Aktivity cechu


Začíname hneď zo začiatku roka akciu PRVÁKOVICA ktorá je určená hlavne pre novo nastúpených prvákov. Je to ich prvé zasvätenie do študentského života.Pred konca roka vás čaká najväčšia a najočakávanejšia spoločenská udalosť organizovaná Študentským cechom strojárov a to BEÁNIA STROJÁROV. Pripravovaná je hlavne pre študentov a profesorov Strojníckej fakulty STU, zúčastniť sa však môže každý. V novom roku si cez skúškové bude treba oddýchnuť a sústrediť sa pri knihách, skriptách. Ako náhle zmizne sneh máme pre vás pripravený zájazd na medzinárodný AUTOSALÓN ŽENEVA.Kto je fanúšikom športu a obzvlášť ping-pongu si príde na svoje. Dlhoročnou spoluprácou s Britskou ambasádou v Bratislave organizujeme charitatívnu akciu PING PONG BEZ BARIÉR. Pre strojárske firmy máme pripravenú v mesiaci apríl akciu JOB FÓRUM na ktorej prezentujú študentom možnosť budúcej pracovnej spolupráce priamo na fakulte SjF STU. Jednou z najobľúbenejších študentských akcií je každoročné TOPORENIE MÁJA spojené s veselými súťažami a samotné postavenie mája pred Mladou Gardou. Pre študentov ktorý si budú chcieť prilepšiť bodové ohodnotenie ktoré je potrebné pre získanie internátu bude možnosť zúčastniť sa akcie ANTIBORDEL. Ide väčšinou o zveľaďovanie priestorov v okolí Mladej Gardy.

Cech strojárov na FB >

Prvákovica 2019 > Beánia Technikov 2019 >